LT EN

Praeitis – mirusi atmintis, o ateitis neegzistuoja. Dabarties momentas nėra tarp ateities ir praeities, tai – pastovi dimensija už laiko ribų. R.Balsekaras "Vertybių vėrinys"

Pristatymas

Prekių pristatymas

Internetinėje parduotuvėje Soham.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą! Siūlome:

  • Nemokamą prekių atsiėmimą Vilniuje, jogos centre Soham (laikinai ši paslauga neaktyvi, kadangi ieškoma nauja centro patalpų vieta)
  • Prekių pristatymą į namus visoje Lietuvoje (per kurjerį)

Prekių aprašyme yra nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas grynaisiais pinigais). Pristatymo terminas gali būti atidėtas pirkimo-pardavimo taisyklėse numatytais atvejais. Jei prekės pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite su Soham.lt atstovu el. paštu vaidas@soham.lt arba tel. +370 612 29608.

Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus.

Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

Prekių pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAS, jei užsakoma už 44.34 EUR sumą.

Užsakius už mažiau, nei 44.34 EUR sumą, pristatymas Lietuvoje (išskyrus Neringa) - 2.9 EUR (dėl rulonų kilimėliams atskiras mokestis).

Prekių priėmimas

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės (-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės (-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris pristatė (pateikė) Jums siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

    prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;
    prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Jei pasirinkę pristatymą ir apmokėjimą pristatymo metu per kurjerį, užsakymą apmokėsite grynaisias pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

 

Nemokėk už prekių pristatymą (nemokamas atsiėmimas Vilniuje)

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai jogos centre Soham, Vilniuje (toliau - jogos centras). Prekių užsakymo metu Jums tereikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys. Už prekes jogos centre galima atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Užsakytas prekes iš jogos centro būtina atsiimti per 3 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra paruoštas ir jį jau galima atsiimti. Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.


Nemokamas prekių atsiėmimas VILNIUJE (laikinai šią paslauga naudotis negalima).

Darbo laikas (prieš arba po jogos užsiėmimų):


9:00 – 10:00 val.,
12:00 – 13:00 val. ir 17:30 – 18:00 val.

II  17:30 – 18:00 val. ir 20:00 – 20:30 val.

III  9:00 – 10:00 val., 12:00 – 13:00 val. ir 17:30 – 18:00 val.

IV 17:30 – 18:00 val. ir 20:00 – 20:30 val.
V 9:00 – 10:00 val., 12:00 – 13:00 val.

Dėmesio: prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir mūsų darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

 

Kaip pirkti?

Norint pirkti, registruotis nereikia.

Eikite į norimą prekę, spauskite "Į Krepšelį" - matysite viršuj dešinėje kaip pildosi jūsų krepšelis (kiek vnt prekių ir bendra Lt suma).

Sudėję visas prekes galite "Peržiūrėti" krepšelį arba tiesiog "Pirkti".

Tada prisiregistruokite, įvedant elektroninį paštą ir slaptažodį.
Suveskite savo kontaktus ir pasirinkite prekių pristatymo būdą (pristatant į namus ar ofisą, užpildykite pristatymo adresą ir patogų jums laiką). Kurjeris veža siuntas tik darbo valandomis. Visos siuntos pristatomos per 2-3 darbo dienas nuo siuntų paėmimo iš mūsų sandėlio!


Pažymėkite, jog susipažinote su taisyklėmis.

Apmokėti galite:

1) tiesiai per banką ar pavedimu

2) Grynais kurjerio atstovui, atvežusiam jums prekes

3) Grynais atsiimant prekes jogos centre Soham (laikinai šios paslaugos neteikiame).


Nepasirinkus mokėjimo būdo ir neužbaigus užsakymo, jis anuliuojamas po 3 dienų!

Naujienų prenumerata
Naujienos sėkmingai užsakytos.
Jūs sėkmingai atsisakėte naujienų.
Siųsti INFORMACIJA PIRKĖJUI
Bendraukime Facebook

Všį jogos centras "SOHAM"

Tel. +370 659 77877

info@soham.lt

Krepšelis
0 vnt 0.00€ / 0.00Lt
Pirkti