LT EN

Praeitis – mirusi atmintis, o ateitis neegzistuoja. Dabarties momentas nėra tarp ateities ir praeities, tai – pastovi dimensija už laiko ribų. R.Balsekaras "Vertybių vėrinys"

Kas yra joga?


Joga reiškia jungtį, vienybę...

Joga yra sąmoningas ir nenutrūkstantis

judėjimas savo paties tobulumo link.

Individualios sąmonės

susiliejimas su

Aukščiausiąja Sąmone

yra Jogos esmė.

Svamis Šivananda


JOGA - tai gyvenimo būdas.

JOGA - tai savęs pažinimo mokslas.

JOGA - tai fizinio ir dvasinio tobulėjimo kelias. Tai ne misticizmu pagrįsta, o greičiau griežta ir sudėtinga metodų visuma datuojama daugeliu tukstančių metų. Tai yra holistinis Visatos mokslas, suteikiantis kiekvienam žmogui galimybę pasiekti kūno, proto bei sielos harmoniją, būti vienovėje su gamta, aplinkiniu pasauliu, su savimi. Ir tuo pačiu šią harmoniją, ramybę ir meilę skeisti aplink save. Jogos praktikos padeda žmogui save integruoti į šį greičio, įtampų ir streso kupiną kasdieninį pasaulį, išlaikant vidinę ramybę.
JOGA nėra vien tik fiziniai pratimai orientuoti į kūno lankstumą, bet ir stipri, nuosekli vidinių požiūrių ir vertybių kaita į mus supančią aplinką. Jogos filosofija ne tik turi atsakymą į visus esminius žmogaus būties klausimus, bet ir siūlo teoriškai ir praktiškai pagrįstą kelią įveikti stresą ne tik fizinėje, bet ir mentalinėje bei dvasinėje plotmėje. Jogoje nėra neaiškios doktrinos. Noras ir net palyginti nedidelės pastangos suteiks labai daug žinių, stiprybės, ramybės (Shanti) ir palaimos (Ananda) jausmą.

Naujienų prenumerata
Naujienos sėkmingai užsakytos.
Jūs sėkmingai atsisakėte naujienų.
Siųsti INFORMACIJA PIRKĖJUI
Bendraukime Facebook

Všį jogos centras "SOHAM"

Tel. +370 659 77877

info@soham.lt

Krepšelis
0 vnt 0.00€ / 0.00Lt
Pirkti